Grupa Hird podróżuje po Polsce

Ocean Park we Władysławowie

Rozrywka na wakacjach to najważniejsza kwestia, ponieważ w ten sposób można oczywiście przyjemnie spędzić czas w gronie rodzinnym na ciekawych wydarzeniach. Dużą popularnością w dzisiejszych czasach cieszą się miejsca noclegowe we Władysławowie (spis – http://meteor-turystyka.pl), gdzie dostępnych dla turystów jest wiele atrakcji turystycznych różnego rodzaju. W grę wchodzi przede wszystkim niesamowity Ocean Park, który jest frajdą dla ludzi w różnym wieku.

Dużą zaletą tego miejsca jest to, że bilet kupuje się tutaj bez limitu godzinowego, a więc każda zainteresowana osoba może spędzić tutaj nawet cały dzień w bardzo przystępnej cenie. Usytuowana jest tu bardzo duża liczba okazów wodnych, z którymi turysta może się bliżej zapoznać, a jednym z najciekawszych jest z całą pewnością wielki Wieloryb. Obiekt ten jest wyjątkowy pod wieloma względami, ale przede wszystkim chodzi tutaj o ekspozycję, która składa się z różnych okazów wodnych o rzeczywistej wielkości. Z tego też znana jest ta baza noclegowa, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że turyści z całego świata chętnie tutaj przyjeżdżają, aby zapoznać się z tym miejscem.

W cenie biletu dostępne jest zwiedzanie z przewodnikiem, który opowie turystom wiele ciekawostek na temat poszczególnych okazów, ale równie dobrze na wycieczkę można wybrać się samodzielnie. Przewodnicy są specjalnie przeszkoleni, a oprócz tego potrafią ciekawie opowiadać, tak aby turysta zapamiętał jak najwięcej. Dostępne są w tym miejscu takie okazy jak: wieloryby, foki, orki, delfiny, rekiny, ale też dużo więcej zwierząt wodnych. Mieści się tutaj również gigantyczny plac zabaw dla najmłodszych, więc można się bez obaw udać całą rodziną, bo każdy znajdzie odpowiednią dla siebie rozrywkę na wysokim poziomie. Dostępnych jest tam wiele atrakcji, takich jak: mini bungee, trampoliny oraz zamki. Do obejrzenia puszczane jest w tym miejscu również multimedialne show, które cieszy się ogromnym uznaniem, a na terenie Ocean Parku znajduje się również bar, gdzie można dobrze zjeść i się czegoś napić.

Wybierając Władysławowo, warto w pierwszej kolejności udać się do tamtejszego Ocean Parku, gdyż jest to jedno z najciekawszych miejsc w tym właśnie mieście. Idealnym rozwiązaniem jest wycieczka z dziećmi, które mogą tam bardzo przyjemnie spędzić czas. Rozrywka w tym miejscu jest gwarantowana, dlatego ta baza noclegowa jest jedną z najlepszych w regionie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top